0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
FC Bayern Munich
۳
۰
Bayer 04 Leverkusen
inprogress
۲۲:۰۰
  Portugal Primeira Liga
FC Porto
-
-
SC Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Sporting Clube de Portugal
۳
۰
Gil Vicente
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain La Liga
Athletic Bilbao
۲
۰
Union Deportiva Almeria
inprogress
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
Angers SCO
۰
۱
Olympique Marseille
inprogress
۲۲:۳۰
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۳:۰۰
  England Championship
Hull City AFC
۰
۲
Luton Town
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۱
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Vietnam V-League
Hai Phong
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
TP Ho Chi Minh
۰
۲
Sai Gon FC
Finished
۱۵:۴۵
  Germany 2. Bundesliga
Hannover 96
۱
۲
Hamburger SV
Finished
۲۰:۰۰
SC Paderborn 07
۱
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۲۰:۰۰
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۲
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Metallist 1925
۲
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Real De Arteaga
۰
۱
Deportivo Dongu FC
Finished
۰۰:۳۰
Yalmakan FC
۱
۳
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۰:۳۰
Montaneses FC
-
-
CF Pachuca Premier
Finished
۰۰:۳۰
Catedraticos Elite
۱
۱
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۱:۰۰
Lobos ULMX
۰
۵
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Atletico Morelia
۱
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۱:۳۰
CD Tapatio
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۳:۳۵
CA La Paz
۲
۱
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۵:۳۵
  Spain LaLiga 2
Tenerife
۰
۱
Real Sporting de Gijon
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
Tombense MG
۲
۰
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
CR Vasco da Gama RJ
۱
۱
Londrina EC
Finished
۰۴:۰۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۱
۰
BKMA Yerevan
Finished
۱۵:۳۰
FC Ararat Yerevan
۰
۲
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۹:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose
۲
۱
AD San Carlos
Finished
۰۴:۴۵
Santos de Guapiles
۱
۱
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۲:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Eindhoven
۱
۰
FC Dordrecht
inprogress
۲۱:۳۰
FC Zwolle
۱
۱
Ajax Amsterdam Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
۱
۳
PSV Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
FC Den Bosch
۱
۲
Heracles Almelo
inprogress
۲۱:۳۰
MVV Maastricht
۰
۱
Willem II Tilburg
inprogress
۲۱:۳۰
NAC Breda
۱
۲
VVV Venlo
inprogress
۲۱:۳۰
Almere City
۲
۱
SV Roda JC
inprogress
۲۱:۳۰
Helmond Sport
۱
۲
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۱:۳۰
De Graafschap
۲
۰
AZ Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Telstar
۲
۲
FC Utrecht Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
River Plate Asuncion
۰
۱
Atyra FC
Finished
۰۱:۰۰
3 de Febrero
۲
۰
Sportivo Iteno
Finished
۰۱:۰۰
Rubio nu
۰
۱
Deportivo Santani
inprogress
۲۲:۰۰
Guarani de Trinidad
۲
۱
Club General Martin Ledesma
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark Superligaen
AaB Aalborg
۱
۱
OB Odense
Finished
۲۰:۳۰
  Chile Copa Chile
Cobreloa Calama
۱
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۰:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Astana II
۲
۳
FK Kyran
Finished
۱۱:۳۰
Yassy Turkistan
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۴:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۳
۱
Zhenys
Finished
۱۳:۳۰
FK Shakhtar Bulat
۴
۲
FK Taraz Karatau 2
Finished
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Kairat Academy 2
Finished
۱۷:۳۰
Akademiya Ontyustik
۲
۲
FK Baykonur Kyzylorda
Finished
۱۴:۳۰
FK Igilik
۰
۵
FC Okzhetpes
Finished
۱۳:۳۰
  England Professional Development League
Ipswich U21
۱
۰
Watford U21
Finished
۱۵:۳۰
Coventry City U21
۲
۰
Barnsley U21
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۱
۲
FC Samtredia
Finished
۱۵:۰۰
  Israel Liga Alef North
Ironi Nescher
۱
۱
Maccabi Tamra FC
Finished
۱۴:۰۰
Ihud Bnei Shefaram
۶
۲
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۰
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۴:۴۵
Tzeirei Kfar Kana
۱
۰
Hapoel Raanana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kaukab
۳
۱
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Bueine
۱
۳
MS Tzeirey Taibe
Finished
۱۶:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Glentoran FC
۰
۰
Ballymena United FC
Abandoned
۲۲:۱۵
Portadown FC
۱
۰
Glenavon FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Israel Liga Bet South
Hapoel Bnei Lod
۳
۰
Maccabi Beer Sheva
Finished
۱۲:۰۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
۱
۳
Beitar Ramat Gan
Finished
۱۲:۳۰
MS Shikun Hamizrach
۲
۵
FC Hapoel Bnei Ashdod
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Segev Shalom
۱
۲
Maccabi Kiryat Malakhi
Finished
۱۲:۱۵
Maccabi Ironi Sderot
۲
۱
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۳:۳۰
Ironi Beit Dagan
۱
۱
MS Hapoel Lod
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Ironi Amishav
۰
۰
Hapoel Kiriat Ono
Finished
۱۲:۳۰
  Indonesia Liga 2
PSDS Deli Serdang
۱
۱
Semen Padang
Finished
۱۲:۳۰
Deltras Sidoarjo
۵
۰
Kalteng Putra
Finished
۱۴:۴۵
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Velez Mostar
۱
۱
NK Posusje
Finished
۱۶:۳۰
FK Tuzla City
۱
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Sloboda Tuzla
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan Japan Football League
Nara Club
۵
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
  France National
Dunkerque
۱
۰
Stade Briochin
Finished
۲۱:۰۰
FC Bastia-Borgo
۱
۱
Versailles 78
Finished
۲۱:۰۰
AS Nancy Lorraine
۱
۱
Cholet
Finished
۲۱:۰۰
Le Mans UC72
۳
۰
Avranches
Finished
۲۱:۰۰
Bourg-Peronnas
۱
۳
CS Sedan-Ardennes
Finished
۲۱:۰۰
Orleans US 45
۱
۱
FC Villefranche Beaujolais
Finished
۲۱:۰۰
Le Puy
۰
۲
Red Star 93 Saint Ouen
Finished
۲۱:۰۰
Martigues
۳
۲
Paris 13 Atletico
Finished
۲۱:۰۰
  India Super Division Bangalore
Young Challengers
۰
۴
Students Union
Finished
۱۰:۰۰
  Wales Premier League
The New Saints FC
۳
۱
Newtown AFC
inprogress
۲۲:۱۵
Airbus UK
۰
۴
Bala Town
inprogress
۲۲:۱۵
  Italy Serie B
Cosenza
۲
۱
Calcio Como
inprogress
۲۲:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Novi Pazar
۳
۱
Mladost Lucani
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Cherno More Varna
۲
۱
PFK Botev Vratsa
Finished
۱۷:۳۰
Septemvri Sofia
۱
۱
PFC Spartak Varna
Finished
۱۵:۱۵
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۲۰:۰۰
  Israel Leumit League
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۲
Hapoel Acre FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۲
۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Afula
۲
۱
Maccabi Petach Tikva
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Umm Al Fahm
۲
۰
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۶:۳۰
KAFR Qasim
۰
۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Premier Division
Dundalk FC
۲
۰
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
Finn Harps FC
۰
۰
Shelbourne FC
inprogress
۲۲:۳۰
St Patrick's Athletic
۰
۰
Derry City
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۱
۰
UCD
inprogress
۲۲:۱۵
  Ireland 1. Division
Waterford FC
۱
۰
Cobh Ramblers
inprogress
۲۲:۱۵
Treaty United
۱
۰
Galway United
inprogress
۲۲:۱۵
Wexford FC
۲
۰
Bray Wanderers AFC
inprogress
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
۲
۱
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۰
۰
Imbabura Sporting Club
Finished
۰۳:۳۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۱
۰
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Premier League
Selangor FC II
۰
۱
Johor Darul Takzim II
Finished
۱۶:۳۰
Kelantan United FC
۱
۱
Kelantan FA
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Aqaba
۰
۲
AL Sareeh
Finished
۲۱:۰۰
Al-Ramtha
۱
۱
Moghayer Al Sarhan
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola Pro
Chabab Mohammedia
۰
۰
Raja Casablanca
inprogress
۲۳:۰۰
FAR Rabat
۴
۱
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Tercera Division
Municipal Santiago
-
-
Provincial Osorno
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Denmark 1st Division
Hvidovre IF
۱
۱
Vejle Boldklub
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Primera B
Orsomarso
-
-
Fortaleza FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Palestine West Bank League
Shabab Al Amaari
۰
۱
Mosaset Al Bireh
Finished
۱۶:۳۰
Thagafi Tulkarm
۱
۱
Markz Balata
Finished
۱۷:۳۰
Hilal AL Quds
۰
۰
Shabab Al Khaleel
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Bet North
MS Tirat HaCarmel
۲
۰
Ihud Bnei Kfar Kara
Finished
۱۲:۳۰
Pardes Hanna-Karkur
۰
۱
Tzerei Umm al-Fahm
Finished
۱۶:۰۰
Beitar Naharia
۰
۲
Hapoel Bnei Bi'ina
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Sandala Gilboa
۰
۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
inprogress
۱۳:۱۵
  Brazil Copa Santa Catarina
CA Carlos Renaux
۲
۱
Nacao Esportes
Finished
۰۲:۰۰
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۱
۲
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۷:۰۰
  England Premier League 2 Division 2
Norwich City U21
۲
۰
Derby County U21
inprogress
۲۱:۳۰
Middlesbrough U21
۰
۱
Newcastle U21
inprogress
۲۱:۳۰
Leeds United U21
۴
۰
Stoke City U21
inprogress
۲۱:۳۰
Aston Villa U21
۲
۵
West Bromwich U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Algeria Ligue 2
NA Hussein Dey
۰
۰
RC Relizane
Finished
۱۸:۳۰
ASM Oran
۰
۰
MC Saida
Finished
۱۸:۳۰
Temouchent
۳
۲
RC Kouba
Finished
۱۸:۳۰
ES Mostaganem
۲
۰
Boufarik
Finished
۱۸:۳۰
MO Constantine
۴
۰
JSM Skikda
Finished
۱۸:۳۰
JSM Tiaret
۲
۰
Olympique Medea
Finished
۱۸:۳۰
ES Ben Aknoun
۲
۱
MCB Oued Sly
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A
Standard Liege
۰
۱
R.F.C. Seraing
inprogress
۲۲:۱۵
  Peru Primera Division
Alianza Atletico
۲
۱
Universitario de Deportes
inprogress
۲۱:۴۵
FBC Melgar Arequipa
۲
۱
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۰:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Thun
۲
۱
Neuchatel Xamax FC
inprogress
۲۱:۴۵
Yverdon-Sports
۲
۲
FC Aarau
Finished
۲۱:۰۰
Lausanne-Sports
۴
۰
FC Wil 1900
inprogress
۲۱:۴۵
  Germany Regionalliga Bayern
Bayern Munich II
۲
۴
Greuther Furth II
Finished
۱۸:۳۰
SpVgg Unterhaching
۳
۱
Spvgg Ansbach
Finished
۲۰:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
VfB Eichstatt
Finished
۲۰:۳۰
Heimstetten
۰
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۲۰:۳۰
DJK Vilzing
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۸:۳۰
FV Illertissen
۰
۱
Nurnberg II
Finished
۲۰:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۱
۲
SV Turkgucu Ataspor
Finished
۲۰:۳۰
SV Wacker Burghausen
۳
۰
TSV Aubstadt
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Buchbach
۱
۱
FC Pipinsried
Finished
۲۰:۳۰
FC Augsburg II
۴
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Reserve League
Velez Sarsfield Reserves
۲
۱
Boca Juniors Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۳
۰
Banfield Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Lanus Reserves
۳
۲
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۲
۰
Central Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 2
Nakhon Phanom
۴
۱
Rayong FC
Finished
۱۴:۳۰
  India Shillong Premier League
Langsning
۱
۲
Mawlai SC
Finished
۱۲:۱۵
  Finland Kolmonen
Pallo-Iirot Rauma
۳
۱
Toejoen Veikot
Finished
۱۹:۳۰
EBK
۲
۴
FC Finnkurd
Finished
۲۰:۳۰
FC Kirkkonummi
۳
۱
FC Espoo
Finished
۲۰:۰۰
RiPS
۳
۱۱
LPS
Finished
۱۹:۰۰
AIFK Turku
۳
۱
TPK
Finished
۱۹:۴۵
FC Kontu
۰
۱
ToTe
Finished
۱۹:۴۵
HerTo
۲
۰
Viikingit / SCP
Finished
۲۰:۴۵
TKT Tampere
۳
۴
FC Haka Juniors
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
Deportivo Halcones de Rayon
-
-
Promodep Central AC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England FA Cup
Needham Market
۰
۰
Brightlingsea Regent
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland 1. Division
Chojniczanka Chojnice
۱
۰
TS Wisla Krakow
inprogress
۲۲:۰۰
LKS Lodz
۱
۱
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۹:۳۰
  Belgium First Division B
Royal Excelsior Virton
۳
۳
Club NXT
inprogress
۲۱:۳۰
Genk II
۰
۲
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۲۱:۳۰
  Belarus Premier League
FC Gomel
۱
۰
FC Vitebsk
Finished
۲۰:۳۰
Dnepr Mogilev
۱
۲
FK Slutsk
Finished
۱۸:۱۵
  Finland Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۳
۱
NJS (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga Women
VfL Wolfsburg (W)
۶
۱
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۲۰:۴۶
  Poland Ekstraklasa
Radomiak Radom
۰
۲
MKS Cracovia Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Wisla Plock
۰
۰
Piast Gliwice
inprogress
۲۲:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Botswana (W)
۲
۱
Namibia (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Israel National League U19
Beitar Jerusalem U19
۰
۲
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۱:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
FK Poprad
۰
۱
SK Novohrad Lucenec
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
SK Super Nova
۱
۴
Riga FC
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Sogdiyona Jizzax
۰
۲
Olmaliq AGMK
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Spartak Pleven
۱
۱
Belasitsa Petrich
Finished
۱۶:۳۰
FC Dunav Ruse
۴
۱
Vitosha Bistritsa
Finished
۱۶:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۰
۱
Levski Krumovgrad
Finished
۱۶:۳۰
PFC Litex Lovech
۱
۰
Sportist Svoge
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Sabayil FK
۱
۲
FK Qabala
Finished
۱۸:۳۰
  Austria 2. Liga
First Vienna Fernwärme FC 1894
۱
۰
SV Kapfenberg
Finished
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
۳
۱
FK Austria Wien II
Finished
۱۹:۴۰
SKN St. Polten
۱
۱
SKU Amstetten
inprogress
۲۲:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۱
۳
SV Horn
Finished
۱۹:۴۰
  Bolivia LFPB
Real Santa Cruz
۰
۰
Real Tomayapo
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۰
۱
Vastra Frolunda IF
Finished
۲۰:۳۰
Onsala BK
۴
۴
Varbergs GIF FK
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
۱
۱
SC FC Voluntari SA
inprogress
۲۱:۳۰
  Croatia HNL
NK Varazdin
۱
۱
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
FC TPS Turku
۲
۲
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
  Romania Liga III, Seria 6
CS Universitatea Craiova II
۰
۲
Petrolul Potcoava
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Avantul Reghin
۰
۰
Metalurgistul Cugir
Finished
۱۷:۳۰
Universitatea Alba Iulia
۱
۱
Unirea Alba Iulia
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
AC Juvenes/Dogana
۰
۱
SS Murata
inprogress
۲۲:۴۵
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Espanol
۱
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Bundesliga Women
SV Neulengbach (W)
۴
۰
SKV Altenmarkt (W)
Finished
۱۹:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Fulham U21
۲
۰
Everton U21
inprogress
۲۱:۳۰
Brighton & Hove Albion U21
۴
۰
Tottenham Hotspur U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Holbaek
۰
۱
KFUM Roskilde
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۱
BFC Dynamo Berlin
Finished
۲۰:۳۰
Lokomotive Leipzig
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۰:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۳
۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۲۰:۳۰
  Germany 3.Liga
FC Erzgebirge Aue
۳
۰
SV Meppen
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Motala AIF FK
۲
۲
IF Sylvia
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۲
۱
Asarums IF FK
Finished
۲۰:۳۰
Kristianstad FC
۲
۱
Hassleholms IF
Finished
۲۰:۳۰
FBK Balkan
۲
۱
FC Rosengard
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
SV Schwechat
۷
۱
ASV 13
Finished
۲۰:۳۰
SV Kraig
۲
۱
ASKO Koettmannsdorf
Finished
۲۰:۰۰
Ilzer SV
۱
۱
SV Frauental
Finished
۲۰:۳۰
SC Stadtwerke Bruck/Mur
۵
۱
UFC Fehring
Finished
۲۰:۳۰
SV Leithaprodersdorf
۱
۲
Saint Margarethen
Finished
۲۱:۰۰
St. Jakob/Ros
۰
۲
ATUS Ferlach
Finished
۲۰:۰۰
SV Strass
۴
۱
TUS Rein
Finished
۲۰:۳۰
Gabersdorf
۴
۳
SV Rader Nais Tobelbad
Finished
۲۰:۳۰
Furstenfeld
۴
۳
Usv Mettersdorf
Finished
۲۰:۳۰
Weinland Gamlitz
۳
۱
ASK Mochart Koflach
Finished
۲۰:۳۰
ASK Kottingbrunn
۰
۰
Langenrohr
Finished
۲۱:۰۰
  Cyprus 2. Division
Ethnikos Achnas FC
۲
۳
Othellos Athienou
Finished
۱۹:۳۰
Omonia 29th May
۰
۲
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
SFC Opava
۱
۰
FK MAS Taborsko
Finished
۱۹:۳۰
AC Dukla Praha
۵
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۸:۰۰
FK Pribram
۵
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۹:۰۰
  Macao FA Cup
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۱
Monte Carlo
Finished
۱۵:۰۰
  Algeria U21 League 1
MC Oran U21
۱
۳
USM Alger U21
Finished
۱۹:۳۰
Chelghoum Laid U21
۲
۴
JS Kabylie U21
Finished
۱۸:۳۰
Ben Aknoun U21
۳
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۲:۳۰
MC Alger U21
۱
۱
ASO Chlef U21
Finished
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Hatta Dubai
۴
۳
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۴۵
Dubai City FC
۰
۵
Dibba Al-Hisn
Finished
۱۶:۵۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Teuta Durres
۰
۰
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۹:۱۵
KS Bylis Ballsh
۴
۱
KF Erzeni
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef South
Shimshon Tel Aviv
۲
۱
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Finished
۱۲:۳۰
Ironi Modiin
۰
۰
Maccabi Yavne
Finished
۱۵:۰۰
Shimshon Kafr Qasim
۱
۱
Ironi Kuseifa
Finished
۱۶:۰۰
Maccabi Shaarayim
۳
۱
Bnei Eilat
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Herzeliya
۱
۱
Holon Yermiyahu
Finished
۱۵:۰۰
  Ethiopia Premier League
Wolkite City
۱
۰
Arba Minch City FC
Finished
۱۳:۳۰
Bahir Dar Ketema
۲
۱
Ethiopia Electricity
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa 1st Division
JDR Stars
۰
۲
University of Pretoria Students
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۱
۳
RTC FC
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
Banga Gargzdai II
Finished
۱۷:۰۰
Marijampole City
۲
۰
Vilnius FK Zalgiris B
Finished
۱۷:۳۰
BFA Vilnius
۲
۳
Minija Kretinga
Finished
۲۰:۳۰
DFK Dainava Alytus
۵
۰
FK Atmosfera
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Phoenix Buzias
۲
۱
Avantul Periam
Finished
۱۷:۳۰
CS Soimii Lipova
۰
۱
CS Crisul Chisineu Cris
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
FCSB II
۰
۲
CS Tunari
Finished
۱۷:۳۰
FC Pucioasa
۲
۲
CSM Flacara Moreni
Finished
۱۷:۳۰
CS Real Bradu
۳
۲
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
Lotus Baile Felix
۱
۱
FC Silvania Simleu Silvaniei
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CS Aerostar Bacau
۴
۱
Unirea Branistea
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Division 1
RC Arba
۳
۱
El Bayadh
Finished
۱۸:۳۰
US Biskra
۰
۱
MC Magra
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga North
Schwarz-Weis Rehden
۰
۰
Drochtersen / Assel
Finished
۲۰:۳۰
VfB Lubeck
۲
۱
SV Atlas Delmenhorst
inprogress
۲۱:۳۰
Hannover 96 II
۲
۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۲۱:۰۰
  France Division 1 Women
Montpellier (W)
۰
۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  England Isthmian League Premier
Enfield Town
۱
۰
Corinthian Casuals
inprogress
۲۲:۱۵
  England League 2
Mansfield Town
۰
۰
Hartlepool United
inprogress
۲۲:۱۵
  Chile Segunda Division
Independiente de Cauquenes
۰
۱
Deportes Limache
inprogress
۲۲:۰۰
Real Juventud San Joaquin
۲
۱
Trasandino Los Andes
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Viktoria Arnoldsweiler
۰
۰
SpVg Frechen 20
Cancelled
۲۱:۳۰
Bonner SC
۰
۰
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۲۱:۰۰
  Hungary NB I
Mezokovesdi SE
۱
۲
Paksi FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۲
۱
Telstar (W)
Finished
۲۱:۰۰
PEC Zwolle (W)
۲
۵
Fortuna Sittard (W)
Finished
۲۱:۰۰
VV Alkmaar (W)
۱
۳
Excelsior (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Slovakia Super Liga
MFK Ruzomberok
۲
۰
MFK Skalica
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
SSV Ulm
۱
۱
TSG Balingen
Finished
۲۰:۳۰
TSV Steinbach
۴
۰
VfR Aalen
Finished
۲۰:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۲۰:۳۰
SV Eintracht Trier
۲
۱
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico U20 Championship
Puebla U20
۱
۱
Club America de Mexico U20
Finished
۱۷:۳۰
Juarez U20
۳
۰
Pumas UNAM U20
Finished
۱۸:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Us Ben Guerdane
۰
۰
Eo Sidi Bouzid
Cancelled
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
Orijent 1919
۱
۰
Kustosija
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia 3. HNL
NK Zrinski Jurjevac
۲
۳
NK Hrvace
Finished
۱۷:۰۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Karamah
۰
۲
Foutoua
Finished
۱۶:۳۰
Al-Taliya
۱
۱
Al-Majd
Finished
۱۶:۳۰
Jableh SC
۲
۰
Al-Jazeera
Finished
۱۶:۳۰
Hutteen Latakia
۰
۲
Al-Wathbah
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Garbarnia
۰
۱
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria U21 League 2
ASM Oran U21
۳
۱
MC Saida U21
Finished
۱۲:۳۳
MO Constantine U21
۳
۰
JSM Skikda U21
Finished
۱۲:۳۰
NA Hussein Dey U21
۶
۰
RC Relizane U21
Finished
۱۲:۳۰
ES Mostaganem U21
۲
۰
WA Boufarik U21
Finished
۱۲:۳۰
Temouchent U21
۰
۰
RC Kouba U21
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC 1908 Villingen
۰
۱
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۲۰:۳۰
ATSV Mutschelbach
۱
۱
FC Nottingen
Finished
۲۱:۰۰
  France National 2, Group D
Les Herbiers
۱
۰
Angouleme Charente FC
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
SV Rugenbergen
Finished
۲۰:۳۰
FC Suderelbe
۶
۱
Union Tornesch
Finished
۲۰:۳۰
TuRa Harksheide
۱
۲
Victoria Hamburg
Finished
۲۱:۰۰
Hamm United
۰
۵
TUS Dassendorf
Finished
۲۱:۰۰
Uhlenhorster SC Paloma
۳
۲
Niendorfer TSV
Finished
۲۱:۰۰
Hamburger SV III
۴
۴
TSV Sasel
inprogress
۲۱:۳۰
  Wales Cymru North
Llandudno FC
۰
۱
Porthmadog
inprogress
۲۲:۰۰
Ruthin Town FC
۳
۱
Chirk AAA
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
FC Monheim
۰
۱
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۲۱:۰۰
Kleve
۵
۱
FSV Duisburg
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
FC Oberneuland
۱
۲
Geestemunde
Finished
۲۱:۰۰
  Belgium Super League Women
Charleroi (W)
۱
۲
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Genk (W)
۱
۳
Anderlecht (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
MSV 1919 Neuruppin
۲
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۲۰:۳۰
Hertha Zehlendorf
۰
۱
SC Staaken
Finished
۲۱:۱۵
  Wales Cymru South
Llanelli AFC
۳
۰
Abergavenny Town FC
inprogress
۲۲:۰۰
Briton Ferry Athletic FC
۱
۱
Swansea University
inprogress
۲۲:۰۰
Ammanford AFC
۱
۲
Goytre United
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
SV Hall
۰
۵
SPG Motz/Silz
Finished
۲۰:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
SOL FC Abobo
۳
۰
Bassam
Finished
۱۹:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Sparkasse Elin Weiz
۲
۴
SC Gleisdorf
Finished
۲۰:۳۰
SAK Klagenfurt
۰
۰
Union Gurten
Finished
۲۰:۳۰
Deutschlandsberger SC
۲
۲
Bad Gleichenberg
Finished
۲۰:۳۰
Ried II
۲
۰
SV Allerheiligen
Finished
۲۰:۳۰
SC Kalsdorf
۱
۱
SK Treibach
Finished
۲۰:۳۰
Union Vocklamarkt
۱
۱
WSG Hertha Wels
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga West
SV Lippstadt 08
۳
۱
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۱۹:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۴
۰
1. FC Duren
Finished
۲۱:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۱
۲
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۷:۳۰
OKS Swit Skolwin
۶
۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga III, Seria 1
Csikszereda Miercurea Ciuc II
۰
۲
Dante Botosani
Finished
۱۷:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۰
۱
Tenax FC
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Vipers
۰
۰
Bright Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia U19 Liga
AS Trencin U19
۲
۲
Kosice U19
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Al Ansar Beirut
۲
۱
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Paraense 2nd Division
Fonte Nova
۱
۲
Capitao Poco EC
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FC Pisek
۲
۰
Sokol Hostoun
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga Salzburg
Salzburger AK
۳
۰
SV Seekirchen
Finished
۲۰:۳۰
  Morocco Botola 2
Union Sportive Musulmane Oujda
۰
۰
Racing de Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FSV Fernwald
۴
۰
Türk Gucu Friedberg
Finished
۲۰:۳۰
FC Eddersheim
۰
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۲۱:۰۰
RW Walldorf
۱
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۲۱:۰۰
KSV 1964 Baunatal
۰
۱
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga East
ASV Drassburg
۳
۰
Kremser SC
Finished
۲۰:۳۰
Wiener SK
۲
۰
FC Mauerwerk
Finished
۲۱:۰۰
FCM Traiskirchen
۰
۲
TWL Elektra
Finished
۲۱:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
۱
۱
Wiener Viktoria
inprogress
۲۱:۳۰
SC Wiener Neustadter
۰
۱
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie B2
Mageense
۰
۱
Ceres RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie A Women
Como (W)
۱
۳
Internazionale Milano (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Hertha Wiesbach
۲
۲
FV Diefflen
Finished
۲۰:۳۰
FV Engers 07
۱
۰
Ahrweiler BC
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
SV Ahlerstedt/Ottendorf
۲
۲
Rotenburger
Finished
۲۱:۰۰
MTV Gifhorn
۰
۱
TSV Pattensen
inprogress
۲۱:۳۰
  France National 2, Group B
Boulogne
۲
۲
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
Finished
۲۱:۰۰
  Romania Liga III, Seria 3
Inainte Modelu
۴
۰
Amara
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Regional League
Rionegro Aguilas Reserves
۲
۰
Sellos Colombianos
Finished
۱۸:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 3
FC Guria Lanchkhuti
۳
۱
FC Irao
Finished
۱۵:۰۰
Aragvi Dusheti
۴
۰
Tbilisi City
Finished
۱۵:۰۰
  Oman 1st Division
Muscat
۴
۰
Al-Mudhaibi
Finished
۱۶:۴۰
Salalah SC
۱
۰
Al Shabab
Finished
۱۷:۰۰
  Latvia 1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۳
۱
Skanstes SK
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria Third League
FC Levski - Rakovski Sofia
۱
۱
Bansko
Finished
۱۶:۳۰
Botev Ihtiman
۰
۲
chavdar etropole
Finished
۱۷:۳۰
FK Bdin Vidin
۲
۱
Lokomotiv Mezdra
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay U19 League
Liverpool Montevideo U19
۰
۰
Torque U19
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar League 2
Junior Lions
۰
۰
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Ligat-Al Women
AS Tel Aviv University (W)
۱
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Russia Youth Championship
Ural U19
۳
۳
Krylia Sovetov U19
Finished
۱۰:۳۰
Khimki U19
۰
۰
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۴
۵
Chertanovo U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۰
۱
Spartak Moscow U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۱
۱
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۶:۳۰
  India AMFA Cup
FC Lamjao
۰
۰
WAFA Wangoi
Finished
۱۰:۳۰
  Indonesia Liga 3
Karawang United
۳
۲
Depok United
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Paulista Women
Palmeiras (W)
۵
۰
Portuguesa de Desportos SP (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente Reserves
۴
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Independente Sao Joseense U20
۱
۱
Maringa FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید